Warsztaty

Jeśli jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w warsztatach koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami:

 1. Wszystkie warsztaty w trakcie Konferencji odbywają się w grupach do 40 osób.
 2. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 3. Pierwszeństwo wstępu na dany warsztat mają osoby z wcześniej zarezerwowanym miejscem.
 4. Wcześniejszej rezerwacji miejsca mogą dokonać  jedynie zarejestrowani uczestnicy z opłaconym udziałem w Konferencji.
 5. Aby skorzystać z dokonanej wcześniej rezerwacji należy pojawić się przed odpowiednią salą warsztatową na co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem danego warsztatu.
  Uwaga! Osoby, które pojawią się później mogą nie zostać wpuszczone na salę pomimo wcześniej dokonanej rezerwacji – ich miejsce może zostać zajęte przez innych uczestników zainteresowanych warsztatem.
 6. Wcześniejsza rezerwacja miejsca na warsztatach ma miejsce tylko online i zostanie uruchomiona w poniedziałek, 16 października 2023 o godz. 12:00. Rejestracja na miejscu możliwa jest jedynie w przypadku pozostania miejsc wolnych.

Jak wcześniej zarezerwować miejsce na danym warsztacie:

 1. Wszystkie zarejestrowane osoby z opłaconym fee otrzymają mailowo w poniedziałek, 9 października do godz. 22:00 informację, w skład której wchodzą:
  • pakiet dostępowy do Internetowej Strefy Uczestnika zawierający link, indywidualny login (jest nim email uczestnika podany w trakcie rejestracji) i hasło.
 2. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie SPAM-u.
 3. Po zalogowaniu się do Internetowej Strefy Uczestnika należy wybrać opcję Warsztaty. Pojawi się odpowiedni formularz.
 4. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.
 5. W przypadku opłat i rejestracji po 9 października 2023 r. dostęp do Strefy Uczestnika jest aktywowany najpóźniej w następnym dniu roboczym, po zarejestrowaniu płatności na koncie Biura Organizacyjnego.
 6. Od  poniedziałku, 9 października 2023 r. dostęp do strony logowania do Internetowej Strefy Uczestnika będzie możliwy także ze strony głównej Konferencji. Jeżeli adres email został zarejestrowany w systemie i dotyczy opłaconego zgłoszenia, będzie można skorzystać z opcji przypomnienia kodu.